CRAZY LENS - Black Out - dioptriával napi lencsék (2 db lencse)

3 850 Ft
94% ajánlja
Raktáron
A feladás várható dátuma szerda 11.12.
3 850 Ft
Átvételi pontok és automaták (1–2 munkanap) 690 Ft *
DPD - szállító (1–2 munkanap) 690 Ft *
GLS - szállító (1–2 munkanap) 1 090 Ft
Magyar Posta - szállító (2–4 munkanap) 1 290 Ft
* Ingyenes kiszállítás 17 900 Ft feletti megrendelésekre

Mások is megvásárolták

Hozzászólások (1)

Kérdése van?
Róbert

Mi történik ha 2 vagy esetleg 3napig van bent egy lencse?

Megjegyzés bejelentése
info@lencsebolt.hu

Tisztelt Vásárló!

A lágy lencséket 12 órát javasolt hordani egy nap, ezen felül vannak az ún. kiterjesztett viselésű lencsékkel akár 16 órát. Ez a leghigiénikusabb módja a kontaktlencse viselésének napi tisztítás mellett. Amennyiben ezt nem tartja be, lerakódások, illetve egyéb probléma merülhet fel, mely gyulladást is okozhat.

Napi színes lencsék - egy kényelmes opció

A napi színes lencséket mindennapos vagy alkalmi viseletre tervezték. Ezek a naponta cserélendő, eldobható lencsék a lencseviselet legegészségesebb és legkényelmesebb verzóját teszik lehetővé, mivel nem igényelnek gondozást. Este eldobja a használt lencséket, másnap pedig egy új párt helyez be. A naponta cserélendő színes lencse nagyszerű választás lehet kezdőknek, érzékeny szemű viselőknek és azoknak, akik csak időről-időre szeretnék az új szemszínt élvezni..

Soha ne hagyja bent szemében alvás közben a színes lencséket és ne lépje túl az ajánlott csereidőt.

CRAZY LENS színes lencsék

A CRAZY LENS egy olyan márka, amely szórakoztató, napi, színes és "őrült" lencsékkel foglalkozik. Vad és kifejező színeik és mintáik tökéletesen kiegészítik majd a jelmezt és segítenek a figyelem középpontjába kerülni, miközben egy teljesen új megjelenést adnak a szemeknek.
Jelmezes buliba készülsz, vagy egy különleges ruhához keresel kiegészítőt? Cosplay átalakulás a cél? Esetleg egy sminkes YouTube videót készítesz? Akkor a CRAZY LENS kontaktlencséket neked találták ki. A CRAZY LENS színes lencsék még sötétebb szemekhez is megfelelőek lehetnek. Fedik a szem természetes színét, így a végeredmény nagyon meggyőző lesz, jelmezével kapcsolatban pedig a legjobb véleményeket fogja kapni!
A CRAZY LENS naponta eldobható színes lencsék a Polyhema nevű hidrogél anyagból készültek, amely jól ellenáll a lerakódásoknak. A lencsék víztartalma 43%-os, ami kellemesen nedves, alkalmazkodó és rugalmas anyagot biztosít.
A CRAZY LENS lencsék beépített UV-szűrővel rendelkeznek, amely a szem egy részét védi az UV-A és az UV-B sugarak ellen is.

Dioptriás CRAZY LENS Black Out színes lencsék

Szeretnél szemeid segítségével halott és üres arckifejezést létrehozni? Akkor érdemes a CRAZY LENS Black Out lencséket választani. A Black Out kontaktlencsékkel szemeid szinte fekete űr alagúttá válhatnak. A fekete lencse elfedi az íriszt és a szem feketévé válik.
A fekete szem különösen alkalmas a horror, a szellemek és kísértetek ihlette jelmezekhez, de minden bizonnyal sok más jelmezzel is elő tudsz állni, amelyek tökéletesen kiegészítik majd a fekete Black Out kontaktlencséket.

Tulajdonságok - CRAZY LENS - Black Out - dioptriával napi lencsék (2 db lencse)

Lencse színe: Fekete, Speciális
Gyártó: Gelflex
BC: 8.60
DIA: 14.20
Csomag méret: 2 lencse
Csere ütemterve: 1 nap
Lejárat: több, mint 12 hónap
Oxigénáteresztő képesség: 13,36 Dk/t
Víztartalom: 43%
Terméknév: CRAZY LENS
Dioptria tartomány: -8.00-től +6.00-ig
Kiterjesztett vagy éjszakai viselet: Nem
Lencse anyag: Polyhema
UV-szűrő: Igen
Orvostechnikai eszköz: Igen
1 lencse ára: 1925 Ft